bawię się stylem... Po prostu szafiarka.
Kategorie: Wszystkie | na mnie | w głowie | w szafie
RSS

w głowie

poniedziałek, 27 października 2008

Jak postanowiłam, tak zrobiłam. Nowego szafiarskiego wpisu jak narazie nie będzie, natomiast chciałabym się podzielić pewną refleksją. Nie jest tajemnicą fakt, że w tym roku mam maturę. Co się z tym wiąże, za dwa miesiące czeka mnie studniówka. Problem z wyborem sukienki jest ogromny, zupełnie nie mam pojęcia w jakiej chciałabym iść. Natomiast jest sprawa, która ostatnio bardzo mnie zajmuje. Czy wypada być singlem na studniówce? 

 Przyznaję, sama nie mam z kim iść. Wokół mnie ludzie często na siłę poznajdowały sobie pary. Lecz chyba nie sztuką jest ubłagać sąsiada by na ten dzień wcisnął się w garnitur. Jest to przymus społeczny, gdyż żadne prawo tego nie nakazuje. Dalczego więc osoba, która świadomie podejmuje decyzje o pójściu w pojedynkę jest tak bardzo piętnowana? Wiele osób po prostu rezygnuje z udziału w tym tak ważnym balu, gdyż boi sie opinii innych.

Pozdrawiam wszystkie studniówkowe singielki:) Zawsze lepiej jest się martwić kolorem sukienki niż doborem partnera. Tą iście szafiarską refleksją kończe swe wywody. Po prostu musiałam się wyżalić.

Ahoj!

 

 

 Ps. Dziękuję Jakub.

 

18:42, pangenialna , w głowie
Link Komentarze (52) »
niedziela, 06 kwietnia 2008

Ostatnio na kilku zagranicznych blogach spotkałam się ze zdjęciami z dzieciństwa szafiarek. trochę mnie to zdziwiło, aczkolwiek było bardzo miłe. Nie mam pod ręką skanera by wkleić zdjęcie siebie w wieku lat pięciu, lecz zamieszczę równie ;) stare zdjęcie z 2005 roku. Bardzo je lubię. Buty, które wówczas miałam na sobie to malinowo-czerwone zamszowe saszki... Moje ukochane buty. Wiele bym dała za drugie takie same.

niebiańska

                    fot. Maciek Leśniak

 

19:06, pangenialna , w głowie
Link Komentarze (18) »
niedziela, 30 marca 2008

Dzięki Latającej Pyzie siedem szafiarek: Latajaca Pyza , Harel , Sztywniara , Aesthetikophilos , Anio , Kajakowo i ja pojawiło się na wspólnym zdjęciu, by razem promować profilaktykę raka piersi.

różowa wstażeczka

Rak piersi- zagrożenia i symptomy

Jak często się badać?

Jak się badać?

 

12:46, pangenialna , w głowie
Link Komentarze (11) »
środa, 19 marca 2008

... Czyli kowbojskie szaleństwo. Ustrzelona przez Sztywniarę dołączam się do zabawy.

Aby postrzelać należy:

 1. podać linka do bloga osoby, która nas ustrzeliła,
 2. zacytować na swoim blogu zasady zabawy,
 3. wpisać 6 nieważnych, śmiesznych rzeczy na swój temat,
 4. "Strzelić" do następnych 6 osób,
 5. uprzedzić wybrane osoby zamieszczając komentarz na ich blogu.

Oto sześć trywialnych i banalnych, aczkolwiek prawdziwych rzeczy na mój temat.

 1. Panicznie boję się ślimaków... Nie jest to wstręt kojarzony z obrzydzeniem, lecz śmiertelna panika.
 2. "Akademię Pana Kleksa" czytałam mnóstwo razy... Dopiero za trzecim doszło do mnie, że Mateuszowi wilk wbił pazur w UDO a nie UCHO.
 3. Chorobliwie staram się przestrzegać przesądów. Na ulicy pod znakiem albo tablicą nie przejdę a jak spotykam czarnego kotka to zawsze proszę by uprzejmie wybrał sobie inną drogę niż ta, która sprzyjałaby mojemu przyszłemu nieszczęściu:)
 4. Będąc małą dziewczynką uwielbiałam oglądać programy typu "TeleMango". Potrafiłam wstać kilka godzin porzed pójściem do szkoły by oglądać Danute Rinn zachwalającą garnki.
 5. Moje pełne imię brzmi: Paulina Estera Kunegunda. Paulina to wybrane w pośpiechu pierwsze imię dla nowonarodzonej mnie. Estera to wybrane przez Mamę przy stanowczym sprzeciwie Taty imię z Chrzcin. Kunegunda to wybrane przeze mnie, ku przerażeniu Rodziców imię z Bierzmowania (Chciałam by wszystkie razem brzmiały jak w południowoamerykańskich serialach) ;).
 6. Kiedyś rozważałam karierę pilityczną ... ;)

Wyciągam swój pistolet i strzelam do... Harel, Real Girl, Mardou Fox, Patrz na to!, Lazymonday , Fashion my passion

Ps. Blox dzisiaj wariuje...

bonanza

Okulary: Nev Yorker, Tiszert: H&M, Bluzka: SH, Magazyn: Fluid... w tle plakat boskiej Audrey...

22:01, pangenialna , w głowie
Link Komentarze (9) »
niedziela, 24 lutego 2008

Ostatni tydzień zaspałam. Nie pisałam i sie leniłam. Częściowo z braku czasu, częściowo z powodu choroby  (gdzie smarkata do zdjęcia). Od jutra prezewiduje poprawę, zdążyłam zrobić porządek w szafie i miejscowych lumpeksach.

Będzie co pokazywać, a odwiedzających pozrawiam! :)

 

18:21, pangenialna , w głowie
Link Komentarze (4) »
środa, 06 lutego 2008

Ostatnio nie mogłam się napatrzeć na top założony przez Agathe . Wprost cudowny. A dzisiaj zapomniałam o dostawie w VintageShop . Dopiero teraz zajrzałam... A tam był własnie taki top. Pecha mam niesamowitego, gdyż już sprzedany. Dodaję zdjęcia topu z VintageShopu. I pogrążam się w smutku...

www.vintageshop.pl

zdjęcia pochodzą ze strony www.vintageshop.pl

21:07, pangenialna , w głowie
Link Komentarze (10) »
Sponsorzy bloga

torebki damskie
Image Hosted by ImageShack.us
Nie daj się! Badaj się! Fair play. Free Tibet. Womens Blogs - BlogCatalog Blog Directory Technorati Profile Add to Technorati Favorites Profil użytkownika Paulina Władzińska
Paulina Władzińska's Facebook Profile
Utwórz swoją wizytówkę