bawię się stylem... Po prostu szafiarka.
Kategorie: Wszystkie | na mnie | w głowie | w szafie
RSS
poniedziałek, 04 lutego 2008

Spodnie własnej roboty. Kupione w lumpeksie spodnie 3/4 rozmiaru 42 przemieniłam w całkiem przyzwoite portki w sam raz na mnie. Na dole nogawki wszyłam po dwa fioletowe guziki. Wygladają bardzo miło. Pogoda dzisiaj była mroczna. Dlatego tez zdjęcia nie są najwspanialsze;)

Na zdjęciu: Spodnie:lumpek, fioletowa bluzka:Sisley, czarny sweterek:Lumpek, koraliki:TallyWeijl, torba:Reserved

bbb

18:33, pangenialna , na mnie
Link Komentarze (8) »
niedziela, 03 lutego 2008

Dzisiejsza pogoda sprawiła, że nawet ja poczułam wiosnę choć do niej jeszcze daleko. Wystawiłam nosa zza czterech ścian. A wszystko po to by pokazać nową torebkę. Ma wspaniały kolor, jest turkusowo-zielona.

 pinka

 Na zdjęciu: Torba:Reserved, Sukienka:Only, Szal:Kappahl, Rajstopy:TallyWeijl, Botki: od Mamy

 Strasznie wiało, stąd te dziwne pozy i miny:)

13:26, pangenialna , na mnie
Link Komentarze (7) »
sobota, 02 lutego 2008

Kajakowo dzisiaj zastanawiała się nad szafą. A raczej nad alternatywą dla niej... Ja swojej pozbyłam sie juz dawno. Ciuchy trzymam na metalowej rurce. Jest to na tyle wygodne i poręczne, że zawsze wiem co mam na wieszakach i nic nie schowa mi się do ciemnego kąta szafy;) Wadą tego sposobu przechowywania "skarbów" jest to, że nawet jak są ładnie i równo poukładane i popowieszane to sprawiaja wrażenie bałaganu. W takiej sytuacji zazwyczaj tłumaczę sobie i innym, że jest to "nieład artystyczny". Może coś jest w tym stwierdzeniu. Niestety ostatnio mam bardzo mało czasu i nie miałam jak zrobić sobie zdjęcia. Zamieszczam zatem piękne zdjecia fragmentu mojego królestwa. Pangenialnego oczywiście.

oo

19:15, pangenialna , w szafie
Link Komentarze (4) »
Sponsorzy bloga

torebki damskie
Image Hosted by ImageShack.us
Nie daj się! Badaj się! Fair play. Free Tibet. Womens  Blogs - BlogCatalog Blog Directory Technorati Profile Add to Technorati Favorites Profil użytkownika Paulina Władzińska
Paulina Władzińska's Facebook Profile
Utwórz swoją wizytówkę