bawię się stylem... Po prostu szafiarka.
Kategorie: Wszystkie | na mnie | w głowie | w szafie
RSS
poniedziałek, 27 października 2008

Jak postanowiłam, tak zrobiłam. Nowego szafiarskiego wpisu jak narazie nie będzie, natomiast chciałabym się podzielić pewną refleksją. Nie jest tajemnicą fakt, że w tym roku mam maturę. Co się z tym wiąże, za dwa miesiące czeka mnie studniówka. Problem z wyborem sukienki jest ogromny, zupełnie nie mam pojęcia w jakiej chciałabym iść. Natomiast jest sprawa, która ostatnio bardzo mnie zajmuje. Czy wypada być singlem na studniówce? 

 Przyznaję, sama nie mam z kim iść. Wokół mnie ludzie często na siłę poznajdowały sobie pary. Lecz chyba nie sztuką jest ubłagać sąsiada by na ten dzień wcisnął się w garnitur. Jest to przymus społeczny, gdyż żadne prawo tego nie nakazuje. Dalczego więc osoba, która świadomie podejmuje decyzje o pójściu w pojedynkę jest tak bardzo piętnowana? Wiele osób po prostu rezygnuje z udziału w tym tak ważnym balu, gdyż boi sie opinii innych.

Pozdrawiam wszystkie studniówkowe singielki:) Zawsze lepiej jest się martwić kolorem sukienki niż doborem partnera. Tą iście szafiarską refleksją kończe swe wywody. Po prostu musiałam się wyżalić.

Ahoj!

 

 

 Ps. Dziękuję Jakub.

 

18:42, pangenialna , w głowie
Link Komentarze (52) »
Sponsorzy bloga

torebki damskie
Image Hosted by ImageShack.us
Nie daj się! Badaj się! Fair play. Free Tibet. Womens  Blogs - BlogCatalog Blog Directory Technorati Profile Add to Technorati Favorites Profil użytkownika Paulina Władzińska
Paulina Władzińska's Facebook Profile
Utwórz swoją wizytówkę